Naruto RYO Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RYO Sitesi

Japon gibi göründüğüme bakma.Türküm,çarparım!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Silah-Eşya Alımları

5 posters
YazarMesaj
Zasetsu
Admin
Zasetsu

Silah-Eşya Alımları Empty
MesajKonu: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 8:39 pm

Silahın-Eşyanın İsmi:
Silahın-Eşyanın Türü:
Silahın-Eşyanın Dış Görünüşü/-varsa- Resmi:
Silahın-Eşyanın Genel Özelliği:
Silahın-Eşyanın Nasıl Kullanıldığına Dair Açıklama:

En son Zasetsu tarafından Perş. Tem. 22, 2010 1:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kurokaze Katsura
Jounin / 8 Kuyruklu
Jounin / 8 Kuyruklu
Kurokaze Katsura

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:28 pm

Silahın-Eşyanın İsmi: Hiruma-Yoru (Gece-Gündüz anlamına gelir)
Silahın-Eşyanın Türü: Senbon (50 adet)
Spoiler:
Silahın-Eşyanın Genel Özelliği: 25 tanesi gündüz,25 tanesi gece içindir.Havanın açıldığı ve sabah saatleri için olan 25 senbon Tamamen bembeyazdır.Güneşli havalarda zor görülse de,geceleri çok rahatlıkla anlaşılabilir.Gece ve havanın kararmaya başladığı saatlerde kullanmak için olan 25 tane ise koyu bir renktedir (Azcık gri-azcık siyah tonda).Bu senbonlar da geceleyin zor görünüp,sabahleyin kolayca görülebilir.Ve sabah senbonlarına göre daha hafiftir.Genel olarak senbonlar Diğer senbonlara göre biraz da incedir ancak çok sivridir.Cam değil demirdendir.Ne çok çabuk kırılır ne de zor kırılır cinstendir.
Silahın-Eşyanın Nasıl Kullanıldığına Dair Açıklama:Katsura,sağ el kullanımına yatkın olduğu için T.T, aynı anda sağ elinde 3 sol elinde 2 tane senbon fırlatabilir.Herhangi bir kişi rahatlıkla fırlatabilir.
Silahı-Eşyayı Nasıl Temin Ettiğinize Dair RP:
Spoiler:
Zasetsu
Admin
Zasetsu

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:29 pm

Onay.
Uchiha Sason
Jounin
Jounin
Uchiha Sason

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 4:35 pm

-Hidden Blades-

Silahın-Eşyanın İsmi: -Hidden Blades-

Silahın-Eşyanın Türü: Yakin Dövüs Silahi

Umut resmi koyamadim gicik etti biliyosun iste resmi ...

Silahın-Eşyanın Genel Özelliği: Silahin genel bir özelligi yoktur.Normal ve genel silahlardan farkli olarak disardan bir silah oldugu farkedilemez...Silah celik ve uzun bir kalkan denilebilecek birseyin icindedir.Bu celik silahi ve bilegi korumak icindir.Her mekanizmanin icinde 3 ayni türden bicak vardir.Bunlar istenilirse firlatilabilir ve arkasindada ince metal bir ip vardir.Her 2 koldada bulunur bu mekanizma

Silahın-Eşyanın Nasıl Kullanıldığına Dair Açıklama:Özel bir parsömenle bilege yerlestirilen bu aleti,kolu acma kapama hareketini kontrol edermis gibi kontrol edilir.Bicaklar disari ciktiginda 15 cm uzunlugundadir.

Silahı-Eşyayı Nasıl Temin Ettiğinize Dair RP:

BABAMiN CENAZESI

Babam..Babam Sora klaninin en güclü ninjalarindan biriydi.Sessiz ve aniden yaptigi saldirilarla ünlüydü..Bana her zaman kendi dedesinin ona verdigi bu silahlar olmasa cok defa ölecegini ve hatta benim bile burda suan olmayabilecegimi anlatirdi.Bu silahi edindigim günü hatirliyorumda..Hava cok güzeldi..Hafta sonu babam son görevini yerine getirmisti.Artik bir ninja degildi.Köyde herkez saygiyla onu eve gelisini izlerken bende evin kapisinda bekliyordum.Onun oglu olmak hayatimdaki en övündügüm seydi..Evee gelip alin bandligini ve ninja aletlerini cikardiginda 2 sey haric hepsini özenle katlayip kaldirmisti.O 2 seyin ne oldugunu pek önemsememistim o zaman tabiki...Ben klanimizin anreman odasinda babami bekliyordum.Herzaman birlikte bu saatte biraz calisirdik.Gerek bana tecrübeleri olsun gerek savas tüyolari yada sadece yalan yanlis hikayeler....Her anindan zevk alirdim...O gün babam hüzünlü ve mutlumsu bir zamandaydi..Nasil oldugunu söyleyemiyorum...Cünkü onu daha önce öyle görmemistim ama ninjalik hayati bittiginden böyle oldugunu düsünmüstüm...Ve olabildigince anlayisli davranmaya calisiyordum.Elinde herzaman taktigi o 2 bileklik vardi...Sallayarak yanima geliyordu...Haliyle anlamistim o bileklikleri kullanmayi ögrenecegimi ama daha fazlasiydi...Babam karsima oturup bana baktiginda , gözlerinden düsen yaslari görebilmistim..Yaptigi konusmada bu bilekliklerin kendisi hatta soyumuz icin nekadar önemli oldugunu anlatmisti bana...Anlamistim zaten...En sonundada artik kendisinde bir ise yaramayacagini ve bana verdigini sölediginde..Hem üzülmüs hemde onurlanmistim..Teklifini geri cevirmek istedigimdede bana,benim yanimda herzaman olamicagini ve gerek onu özlediginde gerek zor durumda kaldigimda bu aletle onu hatirlayip kendimi korumami istedigini söledi..Daha kücüktüm ama o zman bile babami cok iyi anlamistim....Simdi babamin cenazesindeyim.Onun bileklikleriyle..Gözlerimden yaslar süzülerek duruyodum onun karsisinda...Ilk bu bilekliklerim aldigim zamanki gibi...Bu kalabaligin önünde en önde o olmak üzere sessizlikteydik..Bir shinobi duygularini göstermemeliydi...Hangi shinobi ama o söylermisiniz ?? Ellerimde parlayan ilk günkü gibi yeni fakat sayisiz savaslar gecirmis ve sayisiz can alip sayisiz kere can kurtarmis bilekliklere baktim..Babam..Canim babam...Bu bileklikleri oymus gibi koricaktim hayaatim boyunca...Onla savaslara giricektim..Birlikteydik artik...Sonsuza dek hernekadar seni öpemesemde kucaklayamassamda Baba deyisimi duyup duymadigindan emin olamasamda huzurluydum...Beni bunca kalabaligin ortasinda senin oglun olmakla tekrar onurlandirdigin icin tesekkürler baba...Silah-Eşya Alımları PictureSilah-Eşya Alımları Picture
Zasetsu
Admin
Zasetsu

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 4:37 pm

Bu silahı 2 kolunada istiyorsan 3 kontenjanını alırım.Eğer tek kol dersen,senindir.
Uchiha Sason
Jounin
Jounin
Uchiha Sason

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 4:47 pm

ok ettim kabul
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 5:19 pm

Bir kılıç yaratmak istiyorum.

Silahın İsmi:Dönüşen
Silahın Türü:4 türü var, kılıç,asa, 2 taraflı balyoz, 1 taraflı balyoz.
Dış Görünüşü:Silah-Eşya Alımları 3777
Silahın Genel Özelliği:Bu silah 4 şeye dönüşebilir ancak bunlar mevsimler ile alakalıdır. Örneğin kışları asa olan bu silah yazın kılıç sonbahai 1 taraflı balyoz ilkbahar 2 taraflı balyozdur. Aslında silah ile bütünleşebilen (onu kendi gibi sayan) kişi bunları kontrol eder. Her bir silah çakra emer ve karakter korumada kalsa bile bu korumanın türü farketmeksizin kırar. Bunu özel kişilerden başka kimse kullanamaz. Kullanırsa eline aldığı anda vücuduna çıkmayan zehir girer ve bunu panzehir bile çözemez.
Nasıl kullanılır?Asa'yı kullanabilmek için korkularınızı yenebilmeniz, kılıç için mutlu olmalı, tek taraflı balyoz ile herşeyi yoksaymanız. En zoru olan 2 taraflı balyozu ise sadece önemli kişiler kullanabilmektedir.

Örnek Rp: Ne olduğunu hatırlamadan kalktım ve bakındım sağıma soluma. Ayağa kalktım ve başımın şişen bölgesini tuttum sımsıkı bir biçimde. Kafamı sanki çok sert bir yere vurmuştum. Ağrıyan bölgem düşünürken daha fazla bir labirentten farksız olan bu yer kocamandı ve aydınlatılamayacak kadar büyüktü. Arkamda bir kapı vardı ve kapıya koştum. Kapıyı açtığımda Sunagakure çölünü gördüm. Sonra bir kısmını hatırlamaya başladım neler olduğunun. Ben de diğerleri gibi silahın peşinde idim ve bu labirente girdim diğerleri ile aynı anda. Bu kılıcın yerini sorduğumuz bir keşiş "Onun yeri burasıdır." deyip yeri göstermiştir. Diğerleri önden koştu ama ben keşişden daha fazla bilgi aldım. "Onu sadece özel olanlar eline alıp hayatta kalabilir. O en ölümcül ve en güçlü silahtır." diyerek sözünü kesti ve bende yola koyuldum ve bu labirente girmiştim. Ardından kafama büyük bir şey düşmüştü ve bayılmıştım. Ortalıkta kimsecikler yoktu yardım edecek. Anladım ki bunu bir arkadaşım kafama atmıştı. Ölümsüz silah peşinde herkez böyle şeyleri yapacak kadar korkusuzdu. Ardından koridorda devam ettim ve hay aksi! Yanlış bir taşa dokunmuştum ki her yönden oklar geliyordu. Hemen ordan uzaklaşarak yere eğildim. Neyseki biri sıyırmıştı ve zehri bulaşmamıştı. Derin bir nefes alara kbunun da üstesinden geldiğimi anlayarak ayağa kalktım ve geri geri birkaç adım attım ve çok uzun bir atlayış yaparak boşluktan geçtim. İleri gittim ve arkadaşlarımdan birinin bağlı olduğunu gördüm. Şharinganı aktive edip onun genjutsu altında olduğunu anladım. Onu orda bırakmassam beni silahı bulduğumda etkisiz hale getirecekti. Bu yüzden onu orada bıraktım ve koşarak adımlarla koşmaya başladım ve iskeletler ile diğer arkadaşlarımın dövüştüğünü gördüm. Arkamdan gelen bir iskeletin kafama doğru kılıç salladığını hissettim ve eğilerek "Rasengan!" dedim ve onun birkaç metre uçtuğunu gördüm. Onlar savaşırken yukardan kum yağdığını gördüm ve kapılar kapanıyordu. Hızlıca koştum kapıdan ve içeri girdim. Diğerleri girememeşti ve orada öleceklerdi. Anlımdaki terleri silerek ilerlemeye başladım. Odaya gittiğimde altın gibi parlayan bir sandık gördüm ve sandığı açtım. İçinden o silah çıktı. Gözlerime inanamadım ve onun bana olup olmayacağını denemek için elime aldım ve kendimi kötü hissetmedim ya da halsiz düşmedim. Sanırım ben o özel kişiydim. Diğerleri gelince beni itip kalkarak bayılttılar. Ancak onlar eline alınca bir bir öldüler ve kılıç yine gerçek sahibine kalmıştı. Onu alıp sonsuza kadar koruyacaktım. Elime tekrar alınca karşımda bir piramit çıktı yerden ve ona dokununca beni Sunagakure kapısının birkaç kilometre arkasına ışınladı.

Zasetsu
Admin
Zasetsu

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 5:21 pm

Onaylanmadı.Bu tür bir silahı 7 Swordsmen gibi alanlar yaratabilir.
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 5:27 pm

Peki o zaman sadece kılıcı kontrol edebilsem olurmu?
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 9:05 pm

Silahın-Eşyanın İsmi: Hayasa No Enjin~

Silahın-Eşyanın Türü: Kılıç~

Silahın-Eşyanın Dış Görünüşü/-varsa- Resmi: Profil resmimdeki kılıç~

Silahın-Eşyanın Genel Özelliği: Hız ve hasar arttırma~

Silahın-Eşyanın Nasıl Kullanıldığına Dair Açıklama: Kılıcın kabzası(tutulan yeri) chakra emebilmektedir. Kılıcın kabzasının üstündeki motor chakra yı kılıcın içine dağıtır ve chakra, kılıcı hafifletmekle birlikte kılıcı keskinleştirir. Katana boyutundan azıcık daha uzundur.
Zasetsu
Admin
Zasetsu

MesajKonu: Geri: Silah-Eşya Alımları   Silah-Eşya Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 9:10 pm

Onaylanmadı.

Silah-Eşya Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akatsuki Alımları
» Uchiha Alımları