Naruto RYO Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RYO Sitesi

Japon gibi göründüğüme bakma.Türküm,çarparım!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ghost X

2 posters
YazarMesaj
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

Ghost X Empty
MesajKonu: Ghost X   Ghost X Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 9:41 am

Arkadaşlar şimdi oyunu indirdim oyun nasıl bir oyun nelerle oynanır söyler misiniz?
Minato Namikaze
Gezgin
Gezgin
Minato Namikaze

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

Ghost X Empty
MesajKonu: Geri: Ghost X   Ghost X Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 1:18 pm

Öncelikle ilerlemeni yön tuşlarıyla yapıyorsun. Yanındaki ufaklığı taktığın zaman saldırı moduna geçiyorsun. Onu takmak için de TAB tuşuna basman gerekiyor. Basit saldırı A tuşuyla yapılıyor. Zıplama da S tuşuyla. Zıplama iki kere yapılabiliyor. Yanındaki ufaklığın ilerledikçe skilleri açılıyor. Tabi seninde skillerin açılıyor ancak senin skillerin (şimdiye kadar benim açtığım kadarıyla) pasif skiller. Ufaklığın skilleri ise aktif. Burdanda anlayabileceğin gibi iki tane level var. Biri senin ki diğeri yanındaki ufaklığın ki. Level atlamak için canavar kesmeni önermem çünkü çok az exp geliyor. Zaten yanlış anlamadıysam görevler üzerine kurulu bir oyun. Görevleri yaptığın zaman level atlamak çok daha kolay oluyor. Diğer oyunlarda bildiğimiz klan sistemi burda crew olarak geçiyor ancak daha nasıl crew kurulacağını bilmiyorum ^^'. Oyun çoğunlukla bücürlerin üzerine kurulu. Çok ilerki levellarda elindeki bücür sayısı 3'e 5'e kadar çıkabiliyor. Her bücürün görevi de farklı. Örneğin biri skill vuruşlarında daha iyiyken diğeri basit vuruşlarda daha iyi falan. Sonra birde bu bücürleri birleştirme ve ya level atlattırma olayları var ki şimdiki levelımda yapamadığım şeyler (daha 5 levelım Very Happy) evet sanırım bildiklerim bu kadar ^^

Bu arada oyunda bir de channellar var. Bende başta anlamamıştım ama varmış. Oyun bize çaktırmadan random bir channel a sokuyormuş. Beni bulmak isterseniz girdiğiniz zamanları söyleyin oyundaki adım AmayoRey ^^
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

Ghost X Empty
MesajKonu: Geri: Ghost X   Ghost X Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 1:30 pm

Sağol.

Ghost X
1 sayfadaki 1 sayfası