Naruto RYO Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RYO Sitesi

Japon gibi göründüğüme bakma.Türküm,çarparım!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hangi Oyun?

5 posters

Seçin işte
Ghost X
Hangi Oyun? Vote_lcap38%Hangi Oyun? Vote_rcap
 38% [ 5 ]
Nonovor
Hangi Oyun? Vote_lcap15%Hangi Oyun? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Gunz
Hangi Oyun? Vote_lcap23%Hangi Oyun? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
S4
Hangi Oyun? Vote_lcap23%Hangi Oyun? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Toplam Oylar : 13

YazarMesaj
Kami-sama
Godnesslessness's Godness
Kami-sama

Hangi Oyun? Empty
MesajKonu: Hangi Oyun?   Hangi Oyun? Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 5:38 pm

Şıktakilerin dışında bir öneriniz varsa burda yazın. Onun dışında konuyu kirletmeyin.
http://narutorpg.yetkinforum.net
Uchiha Sason
Jounin
Jounin
Uchiha Sason

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

Hangi Oyun? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Oyun?   Hangi Oyun? Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:21 pm

gunzi biliyorum digerlerini bilmiyorum -.- gunz herbaba yigidin harci bir oyun degil bir kere onu sölimm...asiri derecede hizli bir oyun ve alismasi 1-2 ay alir...

konu kirletme demissin ama ben yinede tecrübemi söledim arkadslar ona göre secsinler ^^ben nonovor diyorm adi hos Very Happy
Minato Namikaze
Gezgin
Gezgin
Minato Namikaze

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

Hangi Oyun? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Oyun?   Hangi Oyun? Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:25 pm

bende oynadıktan sorna artık ghost x diyorum ^^
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

Hangi Oyun? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Oyun?   Hangi Oyun? Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:34 pm

Gunzu 3 ay oynadım ve arenada harikaydım bıraktım 1 ay önce.
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

Hangi Oyun? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Oyun?   Hangi Oyun? Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:09 pm

Gunz The Duel oyunu kendi içinde glitchlerden oluşmuştur öğrenilmeden bir başarı elde edemezsiniz. ayrıca oyuna ardı ardına çıkan hackler oyunu sıkıcı yapmakla birlikte "quest" bossları zordur. ancak oynamayı öğrenirseniz bırakmanız çok zordur.
oyun şimdiki zamanda geçmektedir oyunda TDM,Free-4-All,Quest,Sword match, team sword match şeklinde oyun modları bulunmaktadır. oyunda katana (2li kılıç) ve sword olmak üzere 2 ayrı melee; shotgun, revolver, gun, sprayer(uziler),bazuka olmak üzere ranged weaponlar; equipement olarak el bombası,sağlık kiti,kalkan kiti alabilirsiniz. oyun modları içerisinde oyuncular kendi aralarında oyun modu oluşturmuşlardır mesela: hide & seek (saklanbaç): TDM de süre 9:00 dan 8:30 a gelene kadar bir takımın saklanma süresi vardır bu süre içerisinde öbür takım basesinde beklemelidir süre 8:30 olduğunda aramaya başlayabilirler buldukları kişileri öldürmekte serbesttirler bulunan kişi karşı saldırı yapamaz ve ya kaçamaz.süre 6:00 a geldiğinde kalan oyuncular bulundukları yer hakkında ipucu verir. süre 4:00 a geldiğinde saklananlar karşı saldırı yapabilir. yada Attack & Deffance: TDM de bir grup kendi basesini korurken öbür gurup baseye saldırır en çok tercih edilen map: Mansion'dur. baseler 2. kattadırlar eğer savunan bir oyuncu 2. katı terk ederse o oyuncu çoğunlukla kicklenir. vb.~~
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

Hangi Oyun? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Oyun?   Hangi Oyun? Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:32 pm

S4 League adminlerin boşluğundan hack ile doludur ayrıca shoptan aldığınız hiç bir item sınırsız değildir bu nedenle itemlerinizi durmadan yenilemelisiniz.S4L kendi alanında bir ilk olarak TD ve cheaser mode larını ortaya sürmüştür.Touch Down: futbola benzer. amaç karşı basede bulunan "gate"lere "fumbi" adı verilen topla girmektir.Bu topu alan oyuncunun sp barı(yani enerjisi) azalmaya başlar, TD bir takım oyunudur tek başınıza pro değilseniz pek bir şey yapamazsınız. Cheaser: Bu modda bir oyuncu cheaser yani kovalayıcı seçilir. her el bu cheaser değişir cheaser olan kişinin hızı, hasarı, savunması, canı artar ; sp si sınırsız olur. cheaserin amacı odadaki herkesi öldürmektir, ister kafasına göre, ister extra puan için sırasıyla ancak bunu belirli bir süre içinde yapmalıdır. cheaser olmayan diğer oyuncular cheaserden kaçmaya çalışır. bu modda çoğunlukla herkes kendini düşünür.bu modların yanında DM ve quest modu vardır.
oyun gelecek zamanda geçmektedir. plasma sword, counter sword , storm bat olmak üzere üç melee sayamayacağım kadar çok ranged weapon ve yere kurulabilen sentry gunlar satın alabilirsiniz birbirinden çeşitli skilleri, yaptığınız silah kombinasyonları ile birleştireceğiniz giylierin +ları çok önemli oynayışınıza göre dizerseniz harika bir kombinasyon yapabilirsiniz. oyunda çok fazla glitch olmaması oyunu zevkli yapsada oyun için hazır bulunan birbirinden farklı hackler, gm lerin sessizliği ve sınırlı itemler nedeniyle kalitesi düşüyor.

Hangi Oyun?
1 sayfadaki 1 sayfası