Naruto RYO Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RYO Sitesi

Japon gibi göründüğüme bakma.Türküm,çarparım!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu site gerçekten eskidi

+3
Deruta
Uchiha Sun
Tushime Saikyou
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 11:50 am

Başkalarının ne düşündüğü umrunda değilse böyle bir konu açma o zaman şöyle düşün: madem başkalarının ne düşündüğü umrumda değil neden böyle bir konu açayım? başkalarının ne düşündüğü umrunda olmasaydı böyle bir konu açmazdın ayrıca yaz tatilindeyiz üyelerin çoğu tatilde adminlerinde bazılarının katılmak zorunda olduğu etkinlikler var. Bu nedenle siteye şu an çok bir giriş yok ayrıca senin, siteni bu siteye reklam vermene hala tepkiliyim. Bu site ilk açıldığında senin sitenden daha çok üye vardı ve senin sitenin sonu daha kötü olacak. bu site şu an da tatilde~ Eklenecek son şey: aynı konulu bir siteyi daha iyi bir siteye reklam yaparak ve kendi sitene bu sitenin bir adminini çağırarak yüzsüzlüğünü göstermiş olman~
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 2:23 pm

başkalarının ne düşünmesiyle bu konuyu açmamamda ne var ? ben sadece dost site olalım dedim,buranın daha iyi olduğunu kabul ettim,hem uzatmaya gerek yok o siteyi kapatıp yeni site yaptım^^
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:03 pm

Tanrı bilir o siteyide bu siteye reklam verirsin sen~
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:09 pm

Bu siteye artık kimse girmediğinden versemde bişi değişmez ^^ Tanrı bilir
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 7:16 pm

Tanrı akıl fikir versin sendekini bana vermiş galba yanlışlıkla neyse~ bu siteyede üye gelir sonra sen bu siteyi yine kaparsın Tanrı bilir~
Minato Namikaze
Gezgin
Gezgin
Minato Namikaze

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 11:56 am

ya of tartışmayın yaaa "-.- tartıştıkça sitede gereksiz mesaj sayısı artıyor o kadar istiyosanız msn adreslerinizi alın orda tartışın ya da msn grubunda tartışın "-.-
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 2:46 pm

Sırf kanıtım olsun diye burda yapıyorum~ Rahatsızlık verdiysem ben özür dilerim~
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:52 pm

Tanrı bendeki aklı sana verseydi bomboş bir siteye boş boş girmekten zevk almazdın.Şu sitedeki en heyecanlı iş bu konu heralde.site sayısı artsada gelmem.ama üye sayısını arttırırdım birçok naruto rp bilen tanıdığım var.hatta ipucu vereyim facede narutotürk diye araştır deruta.hatta kesin çözüm.kimsesiz siteye boş boş girmekten keyif alan kişiyi görmek isteyen olursa gelsin.kesn siteye en az 20 kişi gelir.eğer siteye dönmek istesem karakterimi banlandıracak kelümeler kullanmam.herkes sana senin bana demeye çalıştığın sülük kelimesini söylediğinden sülüğü iyi bir şey sanıp buraya yazma oldumu :@ telden yazıyorum yazım kötü olabilir.admindelere haber.duyurulara tatile gidenin haber vermesi için bir konu açınki site eskimesin.deruta.herkese haber ver site tarihi müze olmuştur gelene konuları açıklarım diye.belki üye sayısı artar.tekrar söyleyeyim dedim.adminsiz ve üyesiz bi sitede aşağı yukarı sürüklemekte mutluluklar.
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 11:46 pm

xD kendi kafandan şeyler uydurup yazmışsın tebrik ediyorum~
Empatin 0/5
Sadakat 0/5
İnsanlık 0/5
Çalışkanlık 0/5
Mantık yürütme 0/5
Ama iş arkadan bıçaklama, saçmalama, aşağılama, taklit etme, başkalarını suçlama, yüzsüzlük yapma, saygısızlık etme, emeğe saygısızlık etme gibi konularda 5/5. naruto rpci arkadaşlarım var demişsin al onları git kendi sitene o zaman. emek verilmiş bir siteyle uğraşma. ame'den admin olmasını ve üye çekmesini istemişsin. madem o kadar arkadaşın var ne diye ame ye soruyosun. ben bomboş bir siteye bomboş girmiyorum. ben bu sitede senin göremediğin eğlenceler görüyorum bu nedenle giriyorum. sülük kelimesinin anlamını bilmiyorsan yaz onuda anlatıyım sana ayrıca ben sana sülük demedim. adminleri suçlayarak kendi yetmezliğini örtemezsin. ayrıca bu site "kesin" site senin siten ise şaka aynalarındaki bir yanılsama.
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:16 am

Deruta, adam sadece kendi sitesi ile bu sitenin tanıtımını yapmak istedi. Doğal bişey yeni site açtı ve üye almak istiyor. Bunun için de dost site olmak için birşey yazmış. Adamın burnundan getirdiniz. Adam dost site olmak için Yağmau abladan cevap beklerken Alpay abimiz şöyle yazmış: "Kendi boktan sitelerinizi emek verilmiş sitelerde reklam yapmayın lütfen.Kalitenizi düşürüyosunuz" öncelikle emek verilmiş ki o site site olmuş. Konuları felan eksiği varmı? Bi baksaydınız keşke. Kalitesi zaten yeni başlarken - ' lerdeydi. Burdan kalitesizlik alsa yine - de kalcak. Adamın sitesinde ne eksikmiş? Üye eksik başka birşey eksik mi? Resimleri neredeyse her formunda var, gerekli bilgiler vb. eksiksiz var, rütbe barları var, yeniden 0' dan site açtı eksiklerini tamamen kapadı. Eski sitesinde bazı forumlara yazılmıyodu. Kısaca eksiklerini tamamen kapattı. Demekki bu siteye emek verilmiş Katsura abimiz. Deruta'ya gelince. Adam buraya bir konu açtı ve dost site olmak istedi diye burnundan getirmissin. Takdir ediyorum bunları okurken bile benim yediğim sabah kahvaltısı soğudu ve babamla kavga ettik. Şu an yeni bir tane yaptık ve hala yazıyorum. Ki şimdi o da soğuyacak. Deruta, seni kutluyorum. Bu arada karakter formu gibi stat vermissin. Ben Kaan'a şöyle verirdim:
Empatin 4/5
Sadakat 5/5
İnsanlık ile kendi insanlığını karıştırmışsın: Kaan'ın 5/5
Çalışkanlık 10/5 bence adam sırf sitesinde 1,5 gün forumlara resim aradı. Kendi yapmaya bile çalıştı.
Mantık yürütmesi hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Taklit etmiş diyorsun. Neyi etmiş? Biri site açınca iyi aktif bi siteden taklit etmesimi gerek? Neyi edeecek ki? Konuları ve kategorileri aynı olmalı. Bir Naruto Rp'sinin Sunagakure'sine ne yazmalıydı? Karakter formunda annesinin kızlık soyadı da mı gerekliydi? Saygısızlık eden sensin. Bir emeğe saygısızlık ettiniz. Yüzsüzlük değil bence dost site olmayı önerme. Bu Yağmur ablaya kalmış. Onaylar onaylamaz. Seni hiç aşağılamadı. Sinirini bozduğun için seni gerçekten artık aşağılar orası kesin. Saçmaladığı bir şey de yok. Arkadan bıçaklamayı ihanet olarak anlıyorum. Site aktif olmadığından bir site kurmak ya da başka bir siteye gitmek ihanet değildir. Ben bu siteye başlarken bile 3 sitede rp yapıyordum. Deruta seni tekrardan kutluyorum. bomboş bir sitede hiçbir eğlence yokken bile kendi halinde eğlenebiliyorsan sana şaşıyorum. Adminleri suçlayabilir çünkü hiç biri girmiyor. Bu site onun bir kopyası olmak zorunda. Sonuçta yukarda dediğim gibi Karakter formunda annesinin kızlık soyadı sorulacak da değil. Rehberdeki bilgiler de alıntı olmak zorunda çünkü her yerde aynı.
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:25 am

sabahtan akşama kadar aynı şeyi söylüyorsunuz, saçmalıklarınızı dinlemekten sıkıldım , bu yorumunun cevabı için lütfen önceki yazdıklarıma bak~
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:58 am

Adam kendi sitesinin tanıtımını yapmak istedi demişsin problemde bu zaten. Yeni bir site açtı ve üye almak istiyor demişsin, benim kitabımda buna üye çalmak denir. Eğer Yamur'dan bir şey bekliyorsa ona özel mesaj olarak sormalıydı. Emek verilmiş demişsin o sitenin görünüşü dışında neyi farklı söyler misin? Bir şeyleri farklı olmalı ki gerçekten emek verilsin. Sabah kahvaltın soğusa ne yazar soğumasa ne yazar sonuçta sabah kahvaltısı beslenmek içindir. Babanla olan kavganı yazman bir saçmalık. 1. eee? 2. İnsan sadece kendi isterse sinirlenir ve kavga eder. demekki beni bu konuda yenmeyi takıntı haline getirmişsin ve bu takıntın günlük yaşamına yansımış. bunda benim bir suçum yok. Ayrıca o bir stat değil eleştiriydi:
Empati 0/5: çünkü düşün bakalım senin bir siten olsa, sitene yapman gereken işlerin yüzünden giremesen, bir üye ise bu sırada kendi sitesini kurup diğer üyeleri çalmaya çalışsa ne hissederdin?
İnsanlığımı kimseyle karıştırmadım kendi insanlığımı bilirim: insan olan arkadan bıçaklamaz, sadıktır, sinirlenmemeye özen gösterir çünkü sinirlenince başkalarını üzeceğinin farkındadır, yardım severdir, empati kurar, yanlız olan ve ya zor durumda olanlara yardım eder vs.. vs.. bunları düşün.
Sadece resim aramak çalışkanlıksa hayat ne basit olurdu değil mi? koca sitede sadece resim bulmak. hayır, çalışkanlıktan kastettiğim: siteye yeni ve farklı konular aramak ya da üretmek, başka sitelerden daha güzel olabilecek şeyleri keşfetmek, işleri kolay yoldan yapıp insanları rahatsız etmek yerine zor yoldan ama kimseyi rahatsız etmeden yapmak gibi şeylerdir. bunun üzerinede düşün. Taklit etmemiş demişsin, konuları aynı olmalı demişsin. neden aynı olmalı? bence değiştirilebilir ve daha güzel konular yazılabilir. böylece yaratıcık devreye girer ve insan saygısı kazanılır. Ayrıca bir emeğe saygısızlık ettiğimi söylemişsin: tek taraflı düşünüyorsun. onun yaptığı ne? ilk o yaptığına göre benimki emeğe saygısızlık olmuyor. ayrıca ortada "emek" te göremiyorum. Dost olmayı önerme diye bir sıfat yok (yüzsüzlük değil dost olmayı önerme yazmışsın). Yamur onaylar onaylamaz bana kızar demişsin. Bana kızabilir, hakkıda olabilir, üzüledebilirim. Ama Yamur'un onaylayacağı ne mağlum? Çok emin konuşmuşsun. Saçmaladığı konu: sülükleri düşünmememe rağmen sülük dediğimi öne sürmesi. Peki arkadan bıçaklama konusu? site aktif olmadığından gitmek ihanet değildir demişsin. aynı ama yeni bir site kurmak benim için ihanettir. Kendi halime eğlenebilmemin sebebi bir yaratıcılık, bir zeka, bir bu sitenin değer verdiğim birinin olması ve eğlenceli olması, ve birde sizin saçmalıklarınızı okumak. fark ettiysen bu tartışmanın başından beri bana karşı söylenen her şeyi çürüttüm ancak benim söylediklerim bir türlü çürümedi. Adminleri suçlayamaz çünkü onlar sabah akşam sizin görevlerinizle ürettiğiniz yeni şeylerle uğraşıp durdular bence bir tatili hak ediyorlar. Bu site onun bir kopyası olmak zorunda demişsin: değil, eğer her site birbirinin kopyası olsaydı ne olurdu? ayrıca bunu söyleyerek o sitenin bu sitenin bir kopyası olduğunu kabul etmiş oluyorsun. Rehberdeki bilgiler de alıntı olmak zorunda çünkü her yerde aynı demişsin neden aynı olsun? neden çeşitlilik olmasın? yeterince yaratıcılığınız mı yok? yeterince zeki mi değilsiniz? eğer yeterliyseniz aynı yapmayın~
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 2:37 pm

1-Seni bu konuda yenmek gerekmiyor sen kendine yenilmişsin
2- Senin kitabın senin kitabındır bizimki farklı demekki. Buraya üyelerde görsün diye eklemiş olabilir.
3- Stat gibi yazdığın için stat gibi dedim.
4- Bu günlük yaşamım derken daha ilk kez seninle burda kavga ediyorum takıntı haline de getirceğimi hiç sanmıyorum. Şu an o kadar heyecanlı ve sinirlisin ki ağzına geleni evde söylüyosundur.
5- Onun işleri vardır. Kaan 6 gün yok mesela tatile gitti. Yamu tahminen 10 gün önce 2 hafta yokum dedi. Arkadan bıçaklama diyorsun. Yağmur gitti diye senin gibi boş boş sitede bakalım konulara eğlence anlayışımızda kalmasın. Sitede kurmayalım tabi hep bu sitede kalmak zorunlu. Senin gibi sağa sola yeni mesaj olmayan yerlere ve onlarca defa okuduğun yerleri okumak bize heyecan vermiyor demekki. Biz afedersiniz köpek miyiz de sadık kalcaz. Neye sadık kalcaz? Umut abi nedensiz yere gitti. O kadar da sordum cevap da vermedi. Sen zaten bunları yazarken aşırı derecede sinirlisin. Resim aramak basit bir çalışkanlık demedim. Sadece resim yaptı da demedim. Sana ben sitemi verince sen şöyle demiştin : " Forumlara resim koysaydın iyi olurdu. Senin siten zaten batmış." türünden bir cevap vermiştin. Yeni konu üretmek diyorsun ama bu sitede de öyle bir şey yok. Emek yok dimi? Adam site açmayı araştırmış yapmış. Buna emek denir. Birşeye uğraşılırsa emek denilir. Şu an bir emeğe saygısızlık göremiyorum. Sasdece dost site olmak istemiş. Sen gelmeyebilirsin. Gerçi gelirse asıl o site batacaktır. Yaratıcılık derken neyi değiştirelim? Karakter formunu değiştirelim dimi? Kuchiyose no jutsu'yu S rank yapalım mesela çok yaratıcı. Ne güzel bi jutsuyu değiştirdik. Kuchiyose'yi S rank yapmak çok yaratıcıydı dimi? Konuları nasıl değiştirelim? Rehbere Oto No Kuni köyünü koyalım. Değiştirdik bile bi kategoriyi dimi. Onaylamayacağı ne malum? Senin için ihanet bizim için değil. O senin düşüncen bizi ırgalamaz. Evet kafadan yaratıyorsun. Sen neyi yaratıyorsun acaba? Kafadan dövüşleri mi yaratıyorsun. Zeka ile rp yapmanın aynı şeyler olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta bir rp sitesi. Matematik dersinde değiliz. Sabah akşam uğraştıklarını gördün mü? Umut abi sırf ben jutsu yarattım hastahanede Hayate ile rp yaptım. O gittim oyun oynadı. Sabah 1 girdi mesaj bile yazmadı çıktı. Rp den gitti şimdi kimse ona bakar mısın felan da demez. Rahat rahat oyununu oynar. Fakku'nun en ufak bir paylaşımını dahi görmedim. Bi kez sanırım görevde Dm'lik yapmıştı. Onun dışında bi faydasını görmedim bana yapılan. Allah aşkına söyle lütfen ya! Farklı olması için C rank S yapsak, A'yı D yapsak değişir ve site bize kötü glemezmi. Yaratıcılık diyorsun. Ama saçmalıyorsun. Tabikide kopyası olacak. Ancak benim kasteddiğim şey konuları, kuralları, görevleri. Başka bir sitede görevde karşına aslan cıkar. Burdada cıkar. Kopya derken bunu kastedmiştim. Birazcık düşünerek yazsan bunları tahmin ederdin. Her neyse gelen gelir gelmeyen gelmez. Yağmur abla onaylar onaylamaz. Sana da bana da kalmamış birşey. Ancak yaptığınız şey tamamen EMEĞE SAYGISIZLIK. Zaten başta demişsin de. Katsura emek verilmiş sitelere reklam yapmayın derken katılıyorum demiş ve bok diyerek sen zaten hakaret etmişsin. Sende zaten 1 gram emeğe ve insana saygı kalmamış.
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:36 pm

1-eğer kendime yenilmişsem siz yanmışsınız zaten.
2-üyelere özel mesajdan atmış atacağını.
3-stat gibi yazmadım not gibi yazdım.
4-Eğer azıcık zekan ve azıcık yaratıcılığın olsaydı yukarıdaki mesajımı anlardın. Senin yaratıcılığının ve zekanın ne olduğu ortada yaratıcık dediğimde A rankı D yapma anlıyorsun. Ayrıca şu an hiç sinirli değilim aksıne acayip eğleniyorm xD çünkü acayip saçmalıyosun. Ben senin gibi değilim ağzıma geleni söylemem. Bak burayı iyi oku: sitede kalın demiyorum. sadece bu sitenin bir yansımasının yapılmasına tepkiliyim. yorumlarımın hepsini oku. hepsinde buna tepkiliyim. Biz köpeklerden daha üstünüz demekki onlardan daha çok sadık olmamız gerekli. eğer sadık değilsen köpeklere bile hakaret olur. Hiç bir siteye "site zaten batmış" demedim dememde bu örneğin saçmaladığını gösterir. Her site açmak emek olsaydı şu an internette binlerce site olurdu. Bir şeye uğraşılırsa ona emek denmez. en basitinden ödevlerden örnetk veriyim ki anla: bir ödevi yapmak ile o ödeve değerini vererek farklı bir açıdan bakarak değişik bir şey yapmak arasında çok fark vardır. Sen emeğe saygısızlık göremiyorsun çünkü sinirden gözlerin kör olmuş tamamen tek taraflı düşünüyorsunuz. yani empatiniz yok. Ben zaten gelmeyeceğim, gelirsem o site batar demişsin, bunu demenin sebebi, bu kadar sert tepki vermenin sebebi öfken değil mi? ayrıca batar ya da batmaz beni ilgilendirmez. Nasıl olsa batıcak benli ya da bensiz. Yaratıcılık deme şu mesajından sonra senin nasıl bir zekaya ve nasıl bir yaratıcılığa sahip olduğunu gördüm. zaten 3-4 satır boyunca aynı şeyleri yazmışsın. oynaylamayacak diye bir şey demedim ama sen önceki mesajında çok kesin konuşmuşsun. zeka yaratıcılık için, yaratıcılık hayal gücü için ve hayal gücüde rp için gereklidir. Tabi aynı olacak site demişsin. neden aynı olmak zorunda? saçmaladığımı söylemişsin, yazılanları oku. kim sinirli ve dar bakış açılı? ben değil. Biraz düşünseydin bunları fark ederdin demişsin. birazcık düşündüm ve bir çok şeyi çoktan fark ettiğimi fark ettim. benim yaptığım emeğe saygısızlıksa sizinkinin ne olduğunu düşünmek bile istemiyorum. ayrıca b*k kelimesini kullanmadım. yazdığınız yorumlarda kullanmadığım kelimeler ve cümleler görüyorum lütfen tekrar tekrar neler yazdığıma bakıp öyle biz cevap yazın. ayrıca bende zaten 1 gram emeğe ve insana saygı olmasaydı şu an böyle bir tartışma içinde olmazdım. ve hakaret ederek kendini düşürüyorsun beni değil.
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:36 pm

anlayışın için tebrik ederim sun cidden,bazıları senin gibi anlayamıyor,insanlıktan bahsetmişsin deruta,insanlıkla seni aynı cümleye koymak için bikaç saattir kafa yordum,tek amacım dost site olarak benim üyelerine bu siteyi de tanıtmaktı.belki 6-7 üye daha gelir sıfırdan başlardık.bu siteye gelenlerde benim siteye geçebilir,beraberce sayıyı arttırırdık.ama senin vıdı vıdılarınla artık çok geç.
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:38 pm

anlayışın için tebrik ederim sun cidden,bazıları senin gibi anlayamıyor,insanlıktan bahsetmişsin deruta,insanlıkla seni aynı cümleye koymak için bikaç saattir kafa yordum,tek amacım dost site olarak benim üyelerine bu siteyi de tanıtmaktı.belki 6-7 üye daha gelir sıfırdan başlardık.bu siteye gelenlerde benim siteye geçebilir,beraberce sayıyı arttırırdık.ama senin vıdı vıdılarınla artık çok geç.
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:46 pm

1 saattir kafa mı yoruyosun? Bizimkiler hemen aynı cümlede kullanabiliyor~ Bak kendin söyledin bu siteden 6-7 üye senin sitene gelirdi diye. bu hırsızlık değil de ne? Vıdı vıdı dediğin senin planlarını bozmuş farkındaysan~
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:55 pm

6 üye bu siteye gelirdi diyorum bunu da yanlış anlıyorsun.benim sitemin sıfırdan başlamaya neden ihtiyacım olsun.açıklayayım ki yanlış anlama.benim siteyle bu site dos olurdu.benim sitemdekilere bu siteyi tanıtır bu siteye üye gelir ve bu sitede sıfırdan başlardık.bu siteye de üyeler gelir ve onlara da benim siteyi anlatırdık işbirliği ile üyeler artardı.hatta ilerde siteyi birleştirir bayağı üyemiz olurdu.ama artık senin vıdı vıdılarınla çok geç diyorum.belki bu kadar konuşmasaydın iki site de de bayağı üye olurdu.arkadaşlarına gelirsek.onşar seninle çok vakit geçirmekten öğrenmişlerdir sana anlayışlı ve insan demeyi.karşılıklı da konuşmuyoruz kardeşim okur okur anlardın.herşeyi yanlış anlama.bak kurokaze benim siteye boktan dedi ona bir şey dedümmi.demedim çünkü sadece görüşünü bildirdi.sende ona güvenerek başladın konuşmaya.sen yazardın bu site çok güzel ayrılmam senin siten boktan falan .olur biterdi anlatabildimmi.umarım bunuda yanlış anlamazsın deruta=okunanları anlama:100/0
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 7:33 pm

bu başlık yokmuş gibi davranın sun sana doğru dürüst teşekkür edemedim.sağol beni bu şekilde savunduğun için =)
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:53 pm

Deruta demiş ki:
xD kendi kafandan şeyler uydurup yazmışsın tebrik ediyorum~
Empatin 0/5
Sadakat 0/5
İnsanlık 0/5
Çalışkanlık 0/5
Mantık yürütme 0/5
Ama iş arkadan bıçaklama, saçmalama, aşağılama, taklit etme, başkalarını suçlama, yüzsüzlük yapma, saygısızlık etme, emeğe saygısızlık etme gibi konularda 5/5. naruto rpci arkadaşlarım var demişsin al onları git kendi sitene o zaman. emek verilmiş bir siteyle uğraşma. ame'den admin olmasını ve üye çekmesini istemişsin. madem o kadar arkadaşın var ne diye ame ye soruyosun. ben bomboş bir siteye bomboş girmiyorum. ben bu sitede senin göremediğin eğlenceler görüyorum bu nedenle giriyorum. sülük kelimesinin anlamını bilmiyorsan yaz onuda anlatıyım sana ayrıca ben sana sülük demedim. adminleri suçlayarak kendi yetmezliğini örtemezsin. ayrıca bu site "kesin" site senin siten ise şaka aynalarındaki bir yanılsama.

biliyorum eskidi ama bu yorumu okumadım ve şu yorumuna aşırı sinirlendim,götünden salladığın Ame'ye üye çekmesini istemişsin yazısı,kim götünden salladı bunu,arkadaşım var evet çağırdım da onları,bende takıntı oldu nedense her gün giriyorum siteye ama üye sayısı artarsa yine dönersin sen filan,kendi küçük aklınca bana laf sokmaya çalışmışsın =@ Siteye emek verilmiş güzel ama 1 üyeyle emeğin ne anlamı kaldı.Hani admin deruta.Olum şizofren gibi de konuşmuşsun ben bu sitede senin göremediğin eğlenceler görüyrum filan,bundan senin sadece şizofren olduğun ortaya çıkar,yazıları değerlendireyim dedim sıkıntıdan beni en sinirlendiren de bu oldu,siteye emek verilmiş olabilir ama bu emeği bende yaptım benim siteme,daha fazlasını da yaptım,bu yüzden benim sitemin üye sayısı sizinkinden çok.

ne oldu deruta yoksa sen bu sitede hayali bir adminde mi görüyorsun ha :@ ayrıca şu son yorumum,iki siteye de üye çekme lafı,kedi gibi masumlaştın,bu siteye üye gelsin diye.Yelkenleri indirdin,bak üye geldi ama admin hala gelmedi.
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:13 pm

Deruta demiş ki:
Adam kendi sitesinin tanıtımını yapmak istedi demişsin problemde bu zaten. Yeni bir site açtı ve üye almak istiyor demişsin, benim kitabımda buna üye çalmak denir. Eğer Yamur'dan bir şey bekliyorsa ona özel mesaj olarak sormalıydı. Emek verilmiş demişsin o sitenin görünüşü dışında neyi farklı söyler misin? Bir şeyleri farklı olmalı ki gerçekten emek verilsin. Sabah kahvaltın soğusa ne yazar soğumasa ne yazar sonuçta sabah kahvaltısı beslenmek içindir. Babanla olan kavganı yazman bir saçmalık. 1. eee? 2. İnsan sadece kendi isterse sinirlenir ve kavga eder. demekki beni bu konuda yenmeyi takıntı haline getirmişsin ve bu takıntın günlük yaşamına yansımış. bunda benim bir suçum yok. Ayrıca o bir stat değil eleştiriydi:
Empati 0/5: çünkü düşün bakalım senin bir siten olsa, sitene yapman gereken işlerin yüzünden giremesen, bir üye ise bu sırada kendi sitesini kurup diğer üyeleri çalmaya çalışsa ne hissederdin?
İnsanlığımı kimseyle karıştırmadım kendi insanlığımı bilirim: insan olan arkadan bıçaklamaz, sadıktır, sinirlenmemeye özen gösterir çünkü sinirlenince başkalarını üzeceğinin farkındadır, yardım severdir, empati kurar, yanlız olan ve ya zor durumda olanlara yardım eder vs.. vs.. bunları düşün.
Sadece resim aramak çalışkanlıksa hayat ne basit olurdu değil mi? koca sitede sadece resim bulmak. hayır, çalışkanlıktan kastettiğim: siteye yeni ve farklı konular aramak ya da üretmek, başka sitelerden daha güzel olabilecek şeyleri keşfetmek, işleri kolay yoldan yapıp insanları rahatsız etmek yerine zor yoldan ama kimseyi rahatsız etmeden yapmak gibi şeylerdir. bunun üzerinede düşün. Taklit etmemiş demişsin, konuları aynı olmalı demişsin. neden aynı olmalı? bence değiştirilebilir ve daha güzel konular yazılabilir. böylece yaratıcık devreye girer ve insan saygısı kazanılır. Ayrıca bir emeğe saygısızlık ettiğimi söylemişsin: tek taraflı düşünüyorsun. onun yaptığı ne? ilk o yaptığına göre benimki emeğe saygısızlık olmuyor. ayrıca ortada "emek" te göremiyorum. Dost olmayı önerme diye bir sıfat yok (yüzsüzlük değil dost olmayı önerme yazmışsın). Yamur onaylar onaylamaz bana kızar demişsin. Bana kızabilir, hakkıda olabilir, üzüledebilirim. Ama Yamur'un onaylayacağı ne mağlum? Çok emin konuşmuşsun. Saçmaladığı konu: sülükleri düşünmememe rağmen sülük dediğimi öne sürmesi. Peki arkadan bıçaklama konusu? site aktif olmadığından gitmek ihanet değildir demişsin. aynı ama yeni bir site kurmak benim için ihanettir. Kendi halime eğlenebilmemin sebebi bir yaratıcılık, bir zeka, bir bu sitenin değer verdiğim birinin olması ve eğlenceli olması, ve birde sizin saçmalıklarınızı okumak. fark ettiysen bu tartışmanın başından beri bana karşı söylenen her şeyi çürüttüm ancak benim söylediklerim bir türlü çürümedi. Adminleri suçlayamaz çünkü onlar sabah akşam sizin görevlerinizle ürettiğiniz yeni şeylerle uğraşıp durdular bence bir tatili hak ediyorlar. Bu site onun bir kopyası olmak zorunda demişsin: değil, eğer her site birbirinin kopyası olsaydı ne olurdu? ayrıca bunu söyleyerek o sitenin bu sitenin bir kopyası olduğunu kabul etmiş oluyorsun. Rehberdeki bilgiler de alıntı olmak zorunda çünkü her yerde aynı demişsin neden aynı olsun? neden çeşitlilik olmasın? yeterince yaratıcılığınız mı yok? yeterince zeki mi değilsiniz? eğer yeterliyseniz aynı yapmayın~

bu yorumunu da okudum şimdi,bu siteyi aşşağılamışsın ne güzel ^^ yani arkadan bıçaklama budur bu siteyi ne de güzel aşşağılamışsın,bak,demişsin ki sadece resim bulmak hayır demişsin.bu sitede siteyi güzel ve şık gösterecek bir resim varmıydı.Hala var mı?ne güzel ya heralde bu sitede senin görmediğin eğlenceler görüyorum diyeler bunu kastettin

'',siteye girdiğinde site de ''Naruto rpg sitesine hoş geldiniz,karakter ayararınızı şu şu bölümden yapabilirsiniz'' diye bir seslendirme yapılıyor.Bir saldırı yazdığında ve gönderdiğinde rp'n bir filim şeklinde gözüküyor mesajda,jutsu yaptığında o jutsuyu gösteriyor falan,hatta Rp'ni yazarark değil söyleyerek yaptırıyorsun site mesaj bölümüne kendisi yapıyor.Ve şok şok şok!bu sitede aldığınız bir kuyruklu gerçek hayatta da sizin oluyor.''

gördüğün eğlenceler bunlar olsa gerek xD yada hayali rp'ler filan görüyorsundur.Ne güzel ya.

başka sitelerden daha farklı şeyler keşfetmek????? Survivor naruto dan bahsediyorsun sanırım(zaten farklı olarak sadece bu var) daha yarışma başlamadan yattı.

Bak işte-ame'nin ve yağmurun kabul edip etmeyeceği ne malum demişsin.O zaman neden bu yorumları yapıyorsun,sadece 1 defa görüşünü yazarsın,kararı yağmura bırakırsın,ama sen heralde adminsin xD

sülük kelimesini önceki rp'mde açıkladım,bu site güzelleşirse sen yine buna dönersin filan falan.

Söylesne başka sitelerden bu sitenin ne farkı var,Sadece survivor mu,başlamadan yatan.

yine şizofrenlik yapmışsın,bana söylenen her şeyi çürüttüm diye,heralde sen bizim mesajlarımızı haklısınız Deruta-san,Deruta-san lütfen daha aşşağılamayınız,deruta-san nolur haklısınız işte özür dileriz diye görüyorsundur ama yok işte öyle.

tam tesi var ya,bomboş sitede dolaşıyorsun dememi çürütemedin deruta ^^Ayrıca söylesene,bir rp sitesinde rp yapıyorum ve site bitti,terk edildi,rp yapılmıyor,ben o sitede kalmak zorundamıyım,sen kendini öyle hissediyorsan öyledir,kendini bu siteye mahkum hissediyorsan öyledir ama ben bu sitede kalmak zorunda değilim!

Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:16 pm

bunların hepsi içimde kalmıştı rahatladım ^^ neyse,deruta,toz pembe hayallerinle bu sitede gördüğün hayali güzelliklerle san mutluluklar ^^ bak ben tatildeydim,ama her yeri dolaştım tatil de ki sitemdeki üyeler terk ettim sanmasın,her yeri dolaştım bana bilgisayarını kullandırtacak veya kablosuz interneti olan her yeri dolaştım ve her gün siteye girmeye çalıştım,ki üyeler adminin bıraktığını sanmasın,sırf siteye girebilmek için 4-5 kilometre gittiğim oldu.Sırf site devam etsin diye.Buradaki adminlerden biri bile 1 kerelik olsun,gittiği tatilden 1 kere bile girmemiş siteye.İşte emek budur deruta
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:18 pm

tatile ihtiyacı var diyorsun da admin olmazsa haftada 2-3 kere girer siteye de bakar ne olmuş diye,ne oldu,üyeler nasıl dönecek tekrar siteye,bıraktılar gittiler

al,benim sitemde önemliler konusunda bu siteyi tanıtacağım ki belki 1-2 kişi gelir.Ayrıca deruta,belki görmezsin diye belirteyim dedim,3. sayfanın sonundada mesajım var bakarsın ona da xD
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:49 am

Saikyou KAPA ÇENENİ! bak 3-4 mesajdır azımı açmıyorum ama sustukça konuşuyosun KAPA O LANET ÇENENİ! pff sabah sabah..
Deruta
Gezgin
Gezgin
Deruta

MesajKonu: Geri: Bu site gerçekten eskidi   Bu site gerçekten eskidi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:53 am

Yazdıklarımı beynin almıyorsa benim problemim değil~ Boş boş konuşuyosun~ Kendi söylediklerinin içinde bile çelikçi var hala yaratıcılık olayını anlamamışsın ki anlamanı beklemiyodum 3 kere anlattım anlamıyorsan senin problemin~ yaratıcılık konusunu anlamadığından öbür yazdıklarımıda anlamanı beklemiyorum bu yüzden sus! -.-"

Bu site gerçekten eskidi
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki