Naruto RYO Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RYO Sitesi

Japon gibi göründüğüme bakma.Türküm,çarparım!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Söylemek İsteyipte Söyleyemenler

+6
Souen Misaki
Imaizumi Raiden
Uchiha Sun
Mikai Senju
Kurokaze Onime
Hatake Ryo
10 posters
YazarMesaj
Hatake Ryo
Chunin.
Chunin.
Hatake Ryo

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Empty
MesajKonu: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:08 pm

Daima içinizden bulunan ve bunu karşınızdakine söylemek isteyipte söyleyemeyen biri misiniz? O zaman buraya bir mesaj atın.Rahatlayın.İçinizi dökün. Aile,eş,dost,sevgili,akraba yada tanımadığınız birine herşeyi söyleyebilirsiniz.Satır sıralaması yoktur.Acınızı,sevginizi söyleyin.

Küfür vb. koymadan yazın.İlla yazacaksınız "*" işareti ile sansürleyin.

"Çok umursamazsın.İlgisizliğin beni kızdırıyor.Boşuna mıydı herşey ha?" gibi birşey yazabilirsin.Ama yok ben içimi dökçem diyorsanız buyrun,kelimeler sizin.
Kurokaze Onime
Kiri Genin
Kiri Genin
Kurokaze Onime

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:35 pm

"olamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzz!!!!!!babaannemler gelioooooooooo!!!!!!!!lanet olsun!!!bir11!!!bu 2 gün boyunca sınırlı internet ve neredeyse hiç sigara demektir...!!!!!!DAAMNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!"

rahatladım...Very Happy
Hatake Ryo
Chunin.
Chunin.
Hatake Ryo

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:42 pm

"Bazen seni ne kadar sevsemde sağlam bir yumruk atasım geliyor.Dişlerini teker teker penseyle sökmekten o kadar zevk alırdım ki...Ama malesef duygular bazı şeylerin önüne geçiyor...Keşke gerçekleri saklayabilseydim,keşke baze şeyleri geçmişten silebilseydim,keşke beni anlayabilseydin."
Mikai Senju
Jounin
Jounin
Mikai Senju

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 2:55 pm

bizim okulun ben taaaaaa................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ bizi temmuza kadar okula getirdiler okulum daha dün bitti ........................................................................................................................................................................................................ bunlar yüzünden bir işe girecektim giremedim kaldım evde yurt dışından ps3 alıcaktım oda yattı benim ps3 paramla oynadılar hiç bir firma bir aylık eleman almıyor .............................................................................................................................................................................................................................................

oh bea
Uchiha Sun
Jounin
Jounin
Uchiha Sun

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 2:57 pm

Dilaraaaa seni bitirdim kızım!!!!!!!!!!!!!!!!
Imaizumi Raiden
A-Rank Missing-nin
A-Rank Missing-nin
Imaizumi Raiden

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 3:15 pm

İnsanların neden bu kadar nankör olduklarını anlamıyorum. Hangi insan, daha önceleri "Arkamdan konuşuyor!" diye iftira attığı birisinin arkasından konuşabilir ki? Acaba o kızın gördüğü kabusları o da gördü mü?
Souen Misaki
A-Rank Missing-nin
A-Rank Missing-nin

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 3:38 pm

Kimse orada olmadığında bile "onlar" orada olacaklar.Onları korurken kahrediyorum.Bencilce davranıyorum.
Fakku
Pervert God
Fakku

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 9:08 pm

Sevgi diye birşey kalmamış dünyada.Herşey yalan!Bir seven ben varım galiba.Aşk artık inanılacak birşey değil.İnsanlar "sevgilisizlik" olayını bozmak için birbirlerine çıkma teklif ediyorlar.Sevgiliyiz değil de çıkıyoruz deniyor artık."Aşk yapmak" artık adını sex'e çevirmiş.Şu an dünyadaki çifliklerin %99.9u aşksız.Aşk diye birşey yok.Herşey cinsel egoları tatmin etmek için.Hiçbirşeye inanamıyorum.Aileler arasında bile sevgi kalmamış yok olmuş,insanlık bitmiş.Sadece melekler kalmış geride,Azazil gibiler...
Kurokaze Katsura
Jounin / 8 Kuyruklu
Jounin / 8 Kuyruklu
Kurokaze Katsura

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 4:51 pm

Seni ********* hocası. Proje ödevime elim nasır olarak yaptığım halde puan vermedin.Senin yüzünden hala okula gidiyorum ve yarın bitiyor.Allah kahretsin.!
Hyuuga Aoba

Hyuuga Aoba

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 1:13 am

Anne sürekli olarak odama karışıyosun bırak ben kendi halimle mutluyum...
...... Seni çooooooooook ama çooooooooooooooook seviyorum(tabi açılamadan okul bitti Sad )
Kanka seni dövesim geliyo kusura bakma ama tipin çok komik tam dövmelik
Kuzen iyiki varsın
..... Taş gibi hatunsun valla yalan yok Very Happy
..... kızım senin verdiğini bütün okul biliyo o yüzden saklamana gerek yok

Not:.. lar isimlerin yerine isim vermek istemiyorum simdi aranızdan biri çıkar falan mazallah Very Happy veya isim aynı olabilir
Tushime Saikyou
Jounin / 6 Kuyruklu
Jounin / 6 Kuyruklu
Tushime Saikyou

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Söylemek İsteyipte Söyleyemenler   Söylemek İsteyipte Söyleyemenler Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 10:06 am

yeniden marmarise gitmek istemiyorum -_-
bi bakıma da çok istiyorum ama yol çok uzun giderken kusmazsam iyi -_-

Söylemek İsteyipte Söyleyemenler
1 sayfadaki 1 sayfası